Naar hoofdcontent

De kracht van onze schaatsvereniging in Hengelo is dat iedereen op zijn eigen niveau kan schaatsen in bij elkaar passende groepen, zowel qua leeftijd als niveau.

Contact | Lid worden  |  Probeer gratis schaatstraining

Hoofdsponsoren

Er is een fout opgetreden. Fout: Hoofdsponsoren is op dit moment niet beschikbaar.

Hengelose IJsclub nieuws

Baan is nat, dus 'droogtraining'

Baan is nat, dus 'droogtraining'

Helaas is de baan op dit moment te nat om te gaan skeeleren. Gelukkig hebben de trainers een loopprogramma bedacht zodat er wel bewogen kan worden. Trek je loopschoenen aan en kom naar de baan. 

Mocht u het niet eens zijn met de publicatie van een foto kunt u dat per e-mail kenbaar maken aan de webmaster (webmaster@hijc.nl). De foto wordt dan zo snel mogelijk verwijderd.

Volgende artikel

Start nieuw seizoen G-schaatsen
Start nieuw seizoen G-schaatsen
Start nieuw seizoen G-schaatsen

Vorige artikel

Wijzigingen winterseizoen 2017/2018 wat te doen?
Wijzigingen winterseizoen 2017/2018 wat te doen?

Agenda

GEEN training

Op 24, 25 en 26 december 2025 zal er geen training zijn. 

GEEN training

GEEN training

Op 31 december 2025 en 1 januari 2026 zal er geen training zijn. 

GEEN training

Nieuwjaarsborrel

Nieuwjaarsborrel in het clubhuis van 15.00u tot 17.00u.

Nieuwjaarsborrel

Collalbo 2026

De baan in Enschede is dit jaar eerder opengegaan en dus extra tijd om goed te trainen voor een paar prachtige dagen op de mooie baan in Collalbo! We gaan dit jaar van 4 t/m 8 februari 2026.

Collalbo 2026