Naar hoofdcontent

De kracht van onze schaatsvereniging in Hengelo is dat iedereen op zijn eigen niveau kan schaatsen in bij elkaar passende groepen, zowel qua leeftijd als niveau.

Contact | Lid worden  |  Probeer gratis schaatstraining

Hoofdsponsoren

Er is een fout opgetreden. Fout: Hoofdsponsoren is op dit moment niet beschikbaar.

Hengelose IJsclub nieuws

Succes voor Amée tijdens Kardinge Bokaal

Afgelopen zaterdag 12 december was de Kardingebokaal in Groningen waar Amée Hollanders en Tessa Huttenhuis van de Hengelose IJsclub voor geselecteerd waren.

Succes voor Amée tijdens Kardinge Bokaal

Tijdens deze wedstrijd strijden vijf verschillende gewesten uit Noord en Oost Nederland om deze beker te winnen. Van elke categorie (Pupillen A, Junioren C & B) waren vier schaatsers per categorie uitgenodigd per Gewest om deel te nemen aan deze wedstrijd.  Namens de Hengelose IJsclub waren Amée Hollanders (DPA) en Tessa Huttenhuis (DJC) geselecteerd door het gewest.

Amée deed het uitstekend tijdens deze wedstrijd en zij wist de 500 meter te winnen in een hele snelle tijd van 45.89. Dit was een dik PR en deze tijd is slechts een fractie boven het clubrecord dat stamt uit 2008 (45.51). Ook de 700 meter van Amee ging erg goed. Zij reed een tijd van 1.04.35 wat ook een PR was en goed voor de tweede plek.

Tessa eindigde twee maal op de 12e plek. Zij reed op de 500 meter een tijd van 45.18 en op de 1000 meter 1.30.38.

In het overall klassement werd het Gewest Overijssel 2e vlak achter winnaar Friesland en een ruime voorsprong op de nummer 3 Groningen.

De overall uitslagen zijn te vinden bij documenten onder dit stukje.

 

Documenten om te downloaden

Mocht u het niet eens zijn met de publicatie van een foto kunt u dat per e-mail kenbaar maken aan de webmaster (webmaster@hijc.nl). De foto wordt dan zo snel mogelijk verwijderd.

Volgende artikel

Amée Hollanders Nederlands Kampioen korte baan
Amée Hollanders Nederlands Kampioen korte baan
Amée Hollanders Nederlands Kampioen korte baan

Vorige artikel

Foto's supersprint Enschede
Foto's supersprint Enschede
Foto's supersprint Enschede

Agenda

GEEN training

Op 24, 25 en 26 december 2025 zal er geen training zijn. 

GEEN training

GEEN training

Op 31 december 2025 en 1 januari 2026 zal er geen training zijn. 

GEEN training

Nieuwjaarsborrel

Nieuwjaarsborrel in het clubhuis van 15.00u tot 17.00u.

Nieuwjaarsborrel

Collalbo 2026

De baan in Enschede is dit jaar eerder opengegaan en dus extra tijd om goed te trainen voor een paar prachtige dagen op de mooie baan in Collalbo! We gaan dit jaar van 4 t/m 8 februari 2026.

Collalbo 2026