Naar hoofdcontent

Nieuwspagina

Algemene Leden Vergadering van 2 juni 2025

Maandag 2 juni 2025 vond weer de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering van de Hengelose Ijsclun plaats. Veel leden waren aanwezig en het was dan ook gezellig druk in het clubhuis aan de Van Alphenstraat. Om stipt 20u probeerde voorzitter Bob stilte te krijgen in de zaal zodat begonnen kon worden, want we hadden een overvolle agenda. Alle details van de vergadering kunnen we tzt terug lezen in het verslag dat Corinne (die blijft tot december 2025!!!) gaat schrijven. In dit verslag enkele highlights.

Algemene Leden Vergadering van 2 juni 2025

Materialenhok
Allereerst stond de nieuwbouw van het materialenhok op de agenda. Er werd een nieuw ontwerp getoond (zie tekening) en ook de positie is weer iets gewijzigd. Bob gaf een toelichting op het hele proces dat al sinds 2021 loopt. Maar er worden nog steeds stappen (en stapjes) gezet. In Januari is de vergunningsaanvraag is gestart. Echer was het oordeel een nagatief advies van de welstand en moeten er wat optische aanpassingen gedaan worden om daarna een nieuwe aanvraag te doen. Zodra de plannen defintief zijn nieuwe ledenvergadering. Wordt dus vervolgd. 

 

Tekening van het nieuwe materialenhok                                                Positie van het nieuwe materialenhok

Nieuw design Clubkleding en logo
We zijn een moderne club dus daar hoort ook een modern logo bij en super blitze kleding, dus is het logo gepimpt en zal binnenkort overal het oude logo vervangen (leuke klusje voor de webmaster). Ook is het nieuwe design van de clubkleding getoond. De kleuren van HIJC zijn in ere gebleven, maar het geheel heeft een flinke opfrisser gehad. Dank aan de ontwerpers!

 

Nieuwe logo van HIJC                                                                  Nieuwe clubkleding van Bioracer

Verhuur kleding voor pupillen
Omdat we als club trots zijn op wie we zijn en dus graag zien dat iedereen in clubkleding rijdt. Maar dat het daarnaast voor ouders van pupillen vaak duur is om clubkleding aan te schaffen (waar de kids dan weer razendsnel uit groeien) heeft de club nagedacht over een verhuurconstructie. Dit klinkt veelbelovend en de aanwezigen bij de ALV stemmen enthousiast in met dit plan.

Sponsorcommissie
Sinds kort is de nieuwe sponsorcommissie van start gegaan met het zoeken van nieuwe sponsoren. Tijdens de ALV werd gemeld dat men maandag 2 juni al ruim 11.000 euro bij elkaar had gehaald, maar dat slechts kort voor de vergadering duidelijk was geworden dat er nog twee sponsoren hebben toegezegd en dat daarmee het bedrag ruim over de 22.000 euro komt. Wie deze en de andere sponsoren zijn is nog niet bekend (bij de schrijver van dit artikel) maar dat wordt vast snel duidelijk gemaakt. In ieder geval al heel erg veel dank voor de inzet van de sponsorcommissie en natuurlijk nog veel meer dank aan de sponsoren!

Mocht u het niet eens zijn met de publicatie van een foto kunt u dat per e-mail kenbaar maken aan de webmaster (webmaster@hijc.nl). De foto wordt dan zo snel mogelijk verwijderd.

Vorige artikel

Skeelerevenement groot succes!
Skeelerevenement groot succes!
Skeelerevenement groot succes!